2017

 

Vinner 2017

Vakkuniva-Tarzans T/R Tindra

 

Andre premierte 2017

Bjerkaasen's Bk- Triac
Ljunguddens Katja

2016

 

Vinner 2016

Imingens Pr Prince

 

Andre premierte 2016

Sørbølfjellet's Zizou

2015

 

Vinner 2015

Berguglas Hi-Trøkk

29.03.2015
Det ble seier til ES Berguglas Hi-Trøkk, med eier/fører Ingvar Rødsjø (Bjugn) i årets Vinter NM. Premie 1.VK under tidvis utfordrende vindforhold under finalen. Det var ellers fantastisk vær og snøforhold samt mye ryper under dette Vinter NM.

2014

 

Vinner 2014

G-Tjikkom Av Miessevàrri

30.03.2014
Det ble seier til IS G-Tjikkom Av Miessevàrri, med eier/fører Ronny Jørgensen (Tromsø) i årets Vinter NM. 1.VK med Cacit og kongepokal. Det var lite snø, vått og vårlige forhold under dette Vinter NM.

 

Andre premierte 2014

Ferdesmyras A Mi Lady Maridubedåre

2013

 

Vinner 2013

Barentsvidda's B Sortebill

 

Andre premierte 2013

Gressfjellets Albert
Skaididalen's Bobbi Brown

2012

 

Vinner 2012

Hugo Boss Av Kjerringholm

 

Andre premierte 2012

G-Tjikkom Av Miessevàrri
Ödebygdens Kill' Em All

2011

 

Vinner 2011

Velvet Dei Fiorindo

 

Andre premierte 2011

Resdalen's Rypi
Berkjestølen's Kaisa Krabat

2010

 

Vinner 2010

Royaluras D-Roya

 

Andre premierte 2010

Hågakollen's Carmen
Fjellrypas Franko

2009

 

Vinner 2009

Kvernmolia's Perle

 

Andre premierte 2009

Frøyatuns Troy
Skillevatnet's Turte

2008

 

Vinner 2008

Pellarskogen's Rossi

 

Andre premierte 2008

Con-Spirit Av Kjerringholm
Skarvhatten's Chevy

2007

 

Vinner 2007

Imingens Sa Lollipop

 

Andre premierte 2007

Black
Berkjestølen's Hi-Treff

2006

 

Vinner 2006

Pussjo's C-La Chasse

 

Andre premierte 2006

Kvernmolia's Perle
Fjellvidda's Maja

2005

 

Vinner 2005

Setpoint's A-Cop

 

Andre premierte 2005

Loke

2004

 

Vinner 2004

Loke

 

Andre premierte 2004

Tøtta
Eikefjellets Mack

2003

 

Vinner 2003

Pussjo's A-Pascal

 

Andre premierte 2003

Westpoint's Emil

2002

 

Vinner 2002

Leina

 

Andre premierte 2002

Blå Vegen's Kiwi
Vasavannets Vidja

2001

 

Vinner 2001

Skaididalen's Gorbi

 

Andre premierte 2001

Svahøa's Tricco
Stanglifjellet's Janko

2000

 

Vinner 2000

Vestfjorddalens Famous

 

Andre premierte 2000

Koss
Garm Av Dahlwinn

1999

 

Vinner 1999

Siljaættas Nadja

 

Andre premierte 1999

Vigdaætta's Wai

1998

 

Vinner 1998

Irgas

 

Andre premierte 1998

Noraførr's A-Bruno
Vømmølfjellets Max

1997

 

Vinner 1997

Steff Av Dahlwinn

 

Andre premierte 1997

Vigdaætta's Dr Jorreck
Vestfjorddalens Black Luck

1996

 

Vinner 1996

B-Babett

 

Andre premierte 1996

Shot
Case

1995

 

Vinner 1995

Rangelfjellet's Britta

 

Andre premierte 1995

Vanntinden's A. Barry
Hopfossen's Dolly

1994

 

Vinner 1994

Ole

 

Andre premierte 1994

Jerv

1993

 

Vinner 1993

Jerv

 

Andre premierte 1993

Reisadalen's Kirov
Orrvila's Shot

1992

 

Vinner 1992

Rypebrinken's Lord Moc

 

Andre premierte 1992

Vanntinden's A. Barry
Chicka's Ira

1991

 

Vinner 1991

Tollådalen's Jago

 

Andre premierte 1991

Lobo
Rypskogen's Trick

1990

 

Vinner 1990

Brandheia's Bella

 

Andre premierte 1990

Skartorps Steve
Eikefjellets Pivi

1989

 

Vinner 1989

Rypskogen's Rocco

 

Andre premierte 1989

Black Luckys Whittie
Falkefjellets Zita

1988

 

Vinner 1988

Bjørklunds Dansess

 

Andre premierte 1988

Siljaættas Rajo
Tiurhaugen's Prikksi

1987

 

Vinner 1987

Vinterveiens Bliss

 

Andre premierte 1987

Skartun's Lord
Bjørkkraggen's Chott

1986

 

Vinner 1986

Black Luckys Arra

 

Andre premierte 1986

Lapphaugens B Chico
Mjøsvangen's Zico